AC w Warcie

WARTA nagradza bezpiecznych kierowców
Już po 3 latach:
60% zniżki na OC i AC!

Po 4 latach, dodatkowa zniżka, nawet 25% na AC !

Tylko Warta daje takie możliwości.

W WARCIE 60% zniżki już po 3 latach bezpiecznej jazdy!
WARTA wprowadziła nowe, bardziej przyjazne zasady udzielania zniżek bezszkodowym kierowcom. Już po 3 latach można otrzymać 60% zniżki z tytułu bonus malus.

Statystycznie, po 3 latach bezwypadkowej jazdy, kierowca może liczyć na 28,7% w OC i AC. Na maksymalne zniżki bonus-malus trzeba pracować 7 lat i 2 miesiące.

W WARCIE każdy kierowca, który ukończył 30 lat, ma polisę OC co najmniej od 3 lat (u dowolnego ubezpieczyciela) i przez ten czas nie spowodował żadnego wypadku, otrzyma maksymalną - 60% zniżkę za bezszkodowość.

Taką samą zniżkę dostanie w autocasco, jeśli w ostatnim roku nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.


Wypełnij formularz i skorzystaj >>>

WARTA nagradza
bezpiecznych kierowców


Już po 3 latach:
60% zniżki na OC i AC!

Tylko Warta daje takie możliwości.
Więcej informacji "TUTAJ!"

Wypełnij formularz i skorzystaj >>>

 
 
Podanie danych jest dobrowolne.

Wypełnij zgłoszenie lub sam wylicz składkę -> Kalkulator składek OC i AC!

Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.

Aby w składce została uwzględniona maksymalna, zniżka za bezszkodowość, wystarczy fakt, że kierowca nie był sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat. 

To najlepsza oferta dla osób, które od lat bezpiecznie korzystają z samochodów służbowych i nie mogą legitymować się historią własnego ubezpieczenia OC lub AC.

Większość rozwiązań proponowanych przez firmy ubezpieczeniowe wynika z badań nad statystycznym klientem. WARTA wie, że każdy klient jest wyjątkowy, ma inne potrzeby i doświadczenie. Zauważyliśmy, że jeśli kierowca już od trzech lat korzysta bezszkodowo z pojazdu, znacząco rosną jego szansę na kontynuację tego doświadczenia w przyszłości. Szacujemy, że w Polsce ok. 8,5 mln takich kierowców korzysta bezpiecznie z dróg i do nich głównie adresujemy naszą ofertę - mówi Paweł Szczęśniak, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Komunikacyjnych w TUiR WARTA.

Dzięki współpracy z UFG, WARTA nie wymaga żadnych zaświadczeń dokumentujących bezszkodowość.

Co ważne, nie jest to tylko okresowa promocja.
Kierowca nabywa 60% zniżkę wg systemu bonus-malus i jeśli nie spowoduje szkód, zachowa do niej prawo przy zawieraniu polis komunikacyjnych w WARCIE w kolejnych latach.

Do grona bezpiecznych kierowców WARTA zaliczyła też rodziców dzieci do 13 lat i doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 50 lat i mają samochody starsze niż 10 lat. Rodzice mogą liczyć na dodatkową - 5 % zniżkę.
Wylicz składkę dla siebie -> Kalkulator składek OC i AC!

Masz pytanie związane z tym tematem?
Kliknij aby skontaktować się z nami za pomocą formularza.
kontakty

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.