Warta logo

 • Szeroki zakres ochrony Twojej nieruchomości
  Szeroki zakres ochrony Twojej nieruchomości

  W WARCIE możesz wybrać w jaki sposób ubezpieczysz swoją nieruchomość. WARTA Dom Plus gwarantuje Ci ochronę przed skutkami działania 19 rodzajów żywiołów z możliwością rozszerzenia umowy o opcję kradzieży z włamaniem, rabunek i dewastację. Możesz też zdecydować się na umowę według unikalnej formuły od wszystkich ryzyk w WARTA Dom Komfort Plus, która gwarantuje ochronę przed wszystkim typowymi ryzykami (np. powódź, pożar itp.) a dodatkowo wszystkimi innymi, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie.

  Czytaj więcej
 • Unikalna ochrona dla posiadaczy domów
  Unikalna ochrona dla posiadaczy domów

  Warta Dom Komfort Plus to zestaw unikalnych opcji ochrony specjalnie dla posiadaczy domów. Wypłacamy odszkodowanie w razie zniszczenia, np. siłowników bramy, kradzieży wideodomofonu czy zniszczenia ogrodzenia przez graffiti lub na skutek uderzenia własnym pojazdem. A to nie jedyne przydatne opcje w naszej ofercie!

  Czytaj więcej
 • Kompleksowa pomoc w razie kłopotów nie tylko z mieszkaniem
  Kompleksowa pomoc w razie kłopotów nie tylko z mieszkaniem

  Pakiet assistance zawarty w Warta Dom Komfort Plus gwarantuje szeroki zakres usług. Obejmuje on nie tylko ewentualne kłopoty związane z mieszkaniem, ale też nieszczęśliwym wypadkiem czy chorobą domowników.

  Czytaj więcej
 • Specjalna ochrona w trakcie budowy nieruchomości
  Specjalna ochrona w trakcie budowy nieruchomości

  Budowany dom jednorodzinny, letniskowy czy nawet mieszkanie można ubezpieczyć nawet w czasie budowy. Standardowo umowa z WARTĄ może chronić przed skutkami zdarzeń losowych w trakcie budowy. Polisa obejmuje wszystkie stałe elementy zamontowane czy wykonane już w ubezpieczanej nieruchomości. W wybierając WARTA Dom Komfort+ możesz też ubezpieczyć wskazane elementy domu lub lokalu w trakcie inwestycji od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji

  Czytaj więcej

Jeżeli szukasz ubezpieczenia dla domu, mieszkania, to jest właśnie dział dla Ciebie.

Warta Dom

Ubezpieczania mieszkaniowe Warty zdobyły po raz kolejny tytuł „Dobry Produkt - Wybór Konsumentów”. Nagroda jest efektem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, w którym osoby pytane o najlepsze produkty w kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania” najczęściej wskazywały ofertę Warty.

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2013" zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu -  dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane na próbie 1000 osób metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI). Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuł „Dobry Produkt 2013 - Wybór Konsumentów".

W kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania" najwyższą liczbę wskazań uzyskała oferta Warty.

Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych Warty opiera się na dwóch produktach - Warta Dom oraz Warta Dom Komfort. Do obu produktów Warta dołącza bezpłatnie bardzo bogaty pakiet usług Home assistance.

Aby pomóc klientom lepiej oszacować posiadane mienie i zachęcić ich do ubezpieczania posiadanych rzeczy, Warta udostępniła pod koniec ubiegłego roku internetową aplikację – Wartomierz - służącą do oszacowania wartości rzeczy w domu lub mieszkaniu.

Za wprowadzenie Wartomierza Warta została wyróżniona przez Gazetę Ubezpieczeniową za promowanie działań high-tech oraz zachęcanie klientów do lepszego zabezpieczania dobytku.

Szczególnie polecam:

Warta Dom Komfort Plus

Komu polecamy Warta Dom Komfort Plus?

Wymagającym klientom, którzy szukają kompleksowej ochrony dla siebie i swojego mienia od wszelkich ryzyk.
Oprócz ochrony za skutki zdarzeń nagłych i nieprzewidzianych zapewnia szeroki zakres usług assistance.
To idealne rozwiązanie dla posiadaczy domów (również letniskowych), gdyż umowa może obejmować m.in. garaż, altanę, basen, ogrodzenie, siłowniki bramy wjazdowej czy domofon.

Czytaj więcej

Warta Dom Plus

Komu polecamy Warta Dom Plus?

To elastyczna oferta dla posiadaczy mieszkań lub domów jednorodzinnych (również letniskowych).

Polisa może obejmować, np. tylko skutki zdarzeń losowych (m.in. pożar, powódź – łącznie 19 czynników) lub też ryzyko kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji.

Można rozszerzyć zakres ochrony dla posiadanych ruchomości, ale także elementów stałych czy murów posiadanej nieruchomości.

Oprócz ochrony przed skutkami zdarzeń nagłych i nieprzewidzianych Warta Dom Plus zapewnia pakiet usług assistance.

Czytaj więcej

Czym różni się Warta Dom plus od Warta Dom Komfort plus

Mieszkaniowe ABC - Czym różni się Warta Dom plus od Warta Dom Komfort plus dom (tabela porównawcza zakresów ubezpieczenia domów)

Mieszkaniowe ABC - Czym różni się Warta Dom plus od Warta Dom Komfort plus lokal mieszkalny (tabela porównawcza zakresów ubezpieczenia lokalu mieszkalnego)

 

Home1