Warta logo

WARTA - Ubezpieczenie samochodu i kierowcy

Elastyczna oferta dla odpoczywających

Jedziesz wylegiwać się na plaży, czy zjeżdżać na nartach? A może lubisz uprawiać sporty ekstremalne? Wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Wyjeżdżasz za granicę czy zostajesz w Polsce? W ramach Warta Travel plus możesz dobrać zakres ochrony do swoich potrzeb.

Pokrycie pełnych kosztów pomocy

Aż 12. z 18. opcji pomocy assistance w Warta Travel plus nie zawiera żadnych ograniczeń kwotowych. Gwarantuje to, np. brak problemów z pokryciem kosztów transportu z zagranicy w razie wypadku czy poważnej choroby lub zapewnienia opieki nad dziećmi przez niezbędny okres.

Ochrona dla osób przewlekle chorych

Osobom, które leczą się na choroby przewlekłe, sugerujemy zakup polisy gwarantującej pokrycie kosztów leczenia za granicą będących następstwem takiej choroby. Jeśli będzie taka potrzeba - sprowadzimy taką osobę do Polski transportem medycznym.

Specjalny pakiet dla windsurferów

Z nami wyjazd na deskę czy narty wodne jest rzeczywiście bezpieczny. Jeśli stracisz swoją deskę, ulegnie ona uszkodzeniu lub zniszczeniu wypłacimy Ci odszkodowanie.

Pełna ochrona sprzętu narciarskiego

Z nami wyjazd na narty jest rzeczywiście bezpieczny. Jeśli stracisz swoje narty, ulegną one uszkodzeniu lub zniszczeniu, z ubezpieczenia "SKI – sprzęt narciarski" wypłacimy Ci za nie odszkodowanie. Jeśli wybierzesz dodatkowo pakiet SKI Plus - pokryjemy koszty wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Wszystko po to, żeby Twój wyjazd był udany!

Ubezpieczenie nawet na wypadek braku śniegu

Jeśli trasy zjazdowe będą zamknięte z powodu złej pogody wypłacamy 40 zł dziennie rekompensaty za brak możliwości jazdy na nartach. Dodatkowo zwracamy 80 proc. kosztów niewykorzystanego karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów oraz uczestnictwa w zajęciach szkółki narciarskiej, jeśli nie możesz zjeżdżać ze względu na wypadek czy chorobę objętą ochroną ubezpieczeniową.

Zobacz, co oferujemy podróżującym i aktywnie wypoczywającym klientom.

WARTA Travel plus

Jedziesz wylegiwać się na plaży czy zjeżdżać na nartach? A może lubisz uprawiać sporty ekstremalne? Wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Wyjeżdżasz za granicę czy zostajesz w Polsce?

W ramach Warta Travel plus możesz dobrać zakres ochrony do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

 

NNW WARTA Pomoc w Wypadku

To elastyczna oferta, która gwarantuje kompleksową ochronę przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

Aż osiem opcji dodatkowych, cztery sposoby wyliczania świadczenia z tytułu stałego uszczerbku na zdrowiu i trzy specjalnie przygotowane pakiety – to ważniejsze atuty tego ubezpieczenia.

Czytaj więcej

 

WARTA Business Travel

To oferta dla pracodawców i właścicieli firm, którzy chcą zabezpieczyć nie tylko osoby wyjeżdżające w delegację, ale też firmę przed skutkami wypadków pracowników.

Polisa w wersji VIP może być też rodzajem bonusu dla kadry menedżerskiej, bo obejmuje również wyjazdy prywatne.

Czytaj więcej

 

OC w życiu prywatnym

Standardowe sumy ubezpieczenia w pakiecie turystycznym są dla Ciebie za niskie?

A może chcesz mieś ochronę przez cały rok na wypadek wyrządzenia komuś szkody, np. w czasie jazdy na rowerze lub na nartach?

Sprawdź jaką ochronę może dać Tobie i Twojej rodzinie odrębne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Czytaj więcej