Warta logo

"Liczby ubezpieczeń" to wybrana pozycja z naszej nowej oferty, która jest wyjątkowo atrakcyjna, wyróżnia nasze produkty na rynku.

liczbatygodnia1A więc po kolei, zaczynamy…od ZERA złotych!
ZERO złotych - dokładnie tyle kosztuje skorzystanie z opcji bezpośredniej likwidacji szkód WARTA OC Szybka Wypłata. To bezpłatna opcja dodawana do pakietu OC Warta Komfort , w ramach której likwidujemy szkody w pojazdach naszych Klientów wyrządzone przez kierowców ubezpieczonych w innych towarzystwach. Ponad połowa klientów deklaruje zakup naszego ubezpieczenia właśnie dzięki możliwości skorzystania z tej opcji.

 

 Siłą nowej oferty są produkty obydwu marek: Warty i HDI. Dlatego także zadbaliśmy o ZERO złotych dla produktów HDI.

ZERO złotych zapłaci klient, który skorzysta z holowania i ochrony zniżek aż do 2 tys. złotych w pakiecie OC HDI Turbo. Nieprzypadkowo wybraliśmy ochronę zniżek, która cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów. Ten element oferty produktowej, zachęca aż 70 procent kierowców do wybrania naszych pakietów ubezpieczeniowych.

Taniej już nie można, prawda?
To była tylko krótka prezentacja wybranych, atrakcyjnych opcji z naszej nowej oferty. Zapewniamy, że jest ich znacznie więcej. Warto podkreślić, że cała oferta jest atrakcyjna cenowo.

Już za tydzień przedstawimy Wam kolejną Liczbę ubezpieczeń. Tymczasem promujemy ZERO złotych, bo tak tanio jeszcze nigdy nie było i taniej naprawdę już nie można.